Alakapi Hotel & Villas

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • Parkeerplaats

  • 24-uurs zorg

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Zwembad

  • Sportactiviteiten

  • Spa en ontspanning

  • Eten op locatie

  • Vergaderfaciliteiten

  • Kindvriendelijk

  • Ontbijt

  • Airconditioning

  • Huisdieren

Locatie

    Deze gesitueerde in Alaçatı Alakapi Hotel & Villas Alaçatı heeft een zwembad voor de ontspanning van de gasten en ligt op afstand van 2 km van het Ilıca publiek strand. Deze villa heeft een privéterras en ligt binnen het bereik van Kirli Çiki Sanat Galerisi.

    Gasten Alacati Yeldeğirmenleri Parki binnen 20 minuten lopen vandaan vinden en het centrum van Alaçatı binnen 10 minuten te voet bereiken. Alakapi Hotel & Villas is gelegen op ongeveer 850 meter verwijderd van gebedshuizen zoals de Pazaryeri-moskee.

    De ramen van deze villa kijken uit op de tuin. Premium beddengoed en Egyptisch katoenen lakens worden aangeboden in deze accommodatie. De villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger, een badmuts en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Gasten die in deze gesitueerde in Alaçatı Alakapi Hotel & Villas verblijven, kunnen gebruikmaken van de zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder koffie- en theefaciliteiten. Iris Art & Steakhouse ligt binnen handbereik van de woning en biedt Turkse gerechten aan. Er is ook een busstation, Alacati Terminali, binnen 10 minuten te voet ervandaan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    Licentienummer2022-35-1007
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Alakapi Hotel & Villas Alaçatı

    De ramen van deze villa kijken uit op de tuin. Premium beddengoed en Egyptisch katoenen lakens worden aangeboden in deze accommodatie. De villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger, een badmuts en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Bedden foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Buitenkant foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Badkamer foto
    Suite met een Queen Size Bed

    Grootte: 22 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Bedden foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Buitenkant foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Bedden foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Faciliteiten foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Bedden foto
    Suite met een Queen Size Bed

    Grootte: 22 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Bedden foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Zwembad foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Buitenkant foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Bedden foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Kamer foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Voorzieningen foto
    Suite met een King Size Bed

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Buitenkant foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Buitenkant foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Buitenkant foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Bedden foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Kamer foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Buitenkant foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Voorzieningen foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Natuur foto
    Villa

    Grootte: 300 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Kamer foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Zwembad foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Buitenkant foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Kamer foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Kamer foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Kamer foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Kamer foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Voorzieningen foto
    Suite met een Queen Size Bed

    Grootte: 35 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +
    Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Voorzieningen foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Buitenkant foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Eten foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Buitenkant foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Voorzieningen foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Bedden foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Zwembad foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Kamer foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Voorzieningen foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Voorzieningen foto
    Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 450 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Kamer foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Buitenkant foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Kamer foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Hostel Bedden foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Kamer foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Buitenkant foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Keuken foto Alakapi Hotel & Villas Alaçatı Interieur foto
    Deluxe Villa

    Grootte: 300 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Alakapi Hotel & Villas Alaçatı

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Adnan Menderes
    84.3 km

    Bezienswaardigheden (9)

    Zeytin Konak Otel
    550 m
    You Should go Menzil
    700 m
    Pazaryeri-moskee
    800 m
    Kose Kahve
    800 m
    Amphitheater
    850 m
    Windmills
    850 m
    Alacati Market Place
    900 m
    Traktor
    900 m
    Mosque
    950 m

    Gastbeoordelingen van Alakapi Hotel & Villas Alaçatı

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in de villa?
      Ja, een complete keuken, samen met koffie- en theefaciliteiten, is beschikbaar in de villa.
    • Zijn huisdieren toegestaan in Alakapi Hotel & Villas?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in Alakapi Hotel & Villas.
    • Welke voorzieningen zijn er in de badkamers van Alakapi Hotel & Villas?
      Alakapi Hotel & Villas biedt privébadkamers uitgerust met een bidet, een apart toilet en een douche, evenals een haardroger, badlakens en slippers.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alakapi Hotel & Villas Alaçatı